Ali Babacan Gaziantep’e geliyor

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Genel Başkanı Ali Babacan Şahinbey ve Şehitkamil Kongreleri vesilesiyle Gaziantep’e geliyor.

Ali Babacan Gaziantep’e geliyor

 

12 Temmuz’da yapılacak olan Şahinbey ve Şehitkamil ilçe Kongreleri vesilesiyle Gaziantep’e gelecek olan Babacan saat 13:00’te Teymur Otel’de partililerle buluşacak.

Babacan Gaziantep’te iş dünyası,  sivil toplum örgütleri,  gazeteciler, kadın girişimciler, muhtarlar ve esnaflarla görüşecek.

Programa DEVA Partisi Kurucular Kurulu üyeleri, MKYK üyeleri ile geniş bir parti heyeti eşlik edecek.

Babacan’ın Gaziantep temasları hakkında bilgi veren DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya 12 Temmuz’da Şahinbey ve Şehitkamil Kongrelerini yapacaklarını belirterek “Genel Başkanımız Ali Babacan kongrelerimiz vesilesiyle Gaziantep ile buluşacak. Gaziantep’te çeşitli sivil toplum örgütleri, gazeteciler ve esnafımızla buluşacak.” Dedi.

Genel Başkan Ali Babacan’ın Gaziantep’e özel bir önem verdiğini ifade eden Kaya, ”Ali Babacan sanayi ve üretim kenti Gaziantep’e özel bir önem veriyor. Gaziantep’in ekonomik dinamiklerini iyi bilen başkanımız sanayicilerimizin yaşadığı sıkıntıların da farkında. DEVA Partisi bu sorunlara çözüm ile geliyor. Şahinbey ve Şehitkamil Kongrelerimiz ile Gaziantep için sorunların çözümüne hazır olduğumuzu göstereceğiz. Bu çözüm kongrelerimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

6.07.2021 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR